کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های دلخواه برای نگه داری لپ تاپ و تبلت داراست و در نصیب جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده می‌باشد . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی داراست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا‌هستند و به همین برهان نگهداری از آن‌ها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» نوع «ZJB4067 GL» با استفاده بیش تر از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای مراقبت بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی بسیار مطلوب است. این کوله‌پشتی فارغ از در حیث گرفتن لوازم درون آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و پهنا آن هم 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی حیاتی در این گونه بیشتراز تولید ها شیاومی با استفاده از یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. باطن این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مسئله مایحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. همینطور این مجموعه ایجاد کننده در این محفظه یک سری جیب کوچک‌تر هم قرار داده که برای محافظت بیشتراز هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مناسب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن هم دو جیب بیرونی زیپی دیگر طراحی شده که با فایده بیشتراز آنان می‌توانید لوازم فردی گزینه نیازتان بیشتراز قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و همراه با خود داشته باشید. پشت این نوع بیش تر از تولید ها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به چهره کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این نوع هم یک گونه وجود دارااست که در چهره ما یحتاج می‌توانید از آن برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی فایده کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» دسته «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی پباده سازی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با به کار گیری بیشتراز پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر طول دارد. عرض آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این جور بیشتراز تولیدات ریواکیس هم 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود داراست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت بیش تر از یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب بزرگ زیپی هم پباده سازی شده و داخل آن تعدادی جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با استفاده از این جیب‌ها می‌توانید لوازمی نظیر کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را همپا با خود داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار داراست تا از آن برای محافظت و حمل گوشی موبایل سود ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی بیشتراز دیگر فضاهای موجود در این گونه بیش تر از محصول ها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای حفظ از یک بطری آب یا قمقمه مناسب است. همینطور جیب پشت بدنه هم برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک اساسی بیش تر از این قبیل پباده سازی شده است.

کوله‌پشتی «سامسونیت» گونه «Urban B6350s» با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ایجا مناسبی داراست و برای محافظت و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مطلوب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، پهنا و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی با اهمیت وجود داراست که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همینطور شما می‌توانید داخل این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد مایحتاج دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را هم قرار داده و با خویش حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و درون آن نیز یک سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای حفظ لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل پباده سازی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله هم از دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی می باشند که شما می‌توانید بیش تر از آن ها برای نگهداری لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و تنظیم و بالای آن نیز یک گونه برای حمل کیف به شکل دستی وجود دارد. در شرایطی‌که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و مراقبت لوازم فردی شما را نیز داشته باشد، این دسته بیش تر از محصولات سامسونیت انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.
با مدل «ALX400» بیشتراز خصوصی تولیدات «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را مدام همراه با خود داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به صورتی هست که برای نگهداری و مراقبت از یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. این کیف با استفاده از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. ارتفاع آن 41 سانتی‌متر و پهنا کیف نیز 32 سانتی‌متر است. در این جور یک محفظه‌ی حیاتی پباده سازی شده که با به کار گیری بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با به کار گیری بیشتراز سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیش تر از دستگاه در برابر ضربه‌ها به نیکی نگهداری کنند. در مدل ALX400 یک محفظه‌ی بزرگ دیگر هم تعبیه شده که با به کار گیری بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی دارد و برای حفظ بیش تر از لوازم شخصی بیشتراز قبیل کتاب و مداک مناسب است. همینطور در این دسته یک محفظه‌ی وسیع زیپی دیگر هم قرار گرفته که با استفاده بیشتراز جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی مانند کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره طراحی شده‌اند و فایده از آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا جور ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تنظیم و قطع شدن وجود دارد و بالای آن هم دو نوع قرار گرفته تا با فایده بیش تر از آنها قابلیت حمل کیف به صورت دستی را داشته باشید. همچنین پشت بدنه این کیف دو بند قابل تنظیم هم وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی به کار گیری می‌شوند.

این کوله‌پشتی یکی‌از از محرمانه محصول ها «سامسونیت» میباشد که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده‌اند. گونه «Fomma» با فایده از پلی‌استر ساخته شده‌ است و 700 گرم وزن دارد؛ همینطور ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر می باشند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی اساسی این کوله، فضای کافی برای حمل و نگهداری یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. اما این محفظه فقط با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی لبریز نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ بیشتراز قبیل شارژر و ماوس و آیپد خود را درون آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب بزرگ تعبیه شده میباشد که با استفاده بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود؛ همچنین درون آن چندین جیب کوچک‌تر برای حفظ بیشتراز لوازم شخصی مورد نیازتان، مانند کتاب پباده سازی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و یکسری جیب کوچک‌تر داخل آن، بیشتراز دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای محافظت و حمل لوازم جانبی کوچکی بیش تر از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل نیز وجود دارد. این دسته بیشتراز تولید ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار می گیرد و پشت آن دو بند قابل تنظیم وجود دارد و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خود تهیه کنید؛ همینطور این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارد و یک مدل نیز بالای آن تعبیه شده هست تا برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس دلخواه برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارای محفظه‌ی مجزا برای حفظ لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارای یک زیپ بوده که از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما بدون چار نیستید مدام ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارنده جیبی برای محافظت لوازم جانبی می‌باشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای محافظت قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در نصیب جانبی آن جیبی وجود دارااست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند وجود داراست که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در به عبارتی محل پد ضد تعریق نیز تعبیه‌شده است. مارک تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد از تهیه لپ‌تاپ موردنظر خود، ما یحتاج به یک حافظ خوب برای آن دارید تا بتوانید در در مقابل ضربه، خط و خش بیش تر از آن مراقبت کنید. آب و ضربه ازجمله مواردی می‌باشند که می توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ میتواند دارنده لوازم جانبی دیگری نظیر کابل، شارژر، هارد اکسترنال و یکسری مورد دیگر باشد. بسته به نوع لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تنظیم کنید.

با به کار گیری بیشتراز اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي گزینه نياز دستگاه‌تان از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خود حمل کرده و بیشتراز آن‌ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن است از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، حفظ کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، عرض و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود داراست که شما مي‌توانيد با به کار گیری بیشتراز آن کيف پول يا مدارک خویش را نگهداري کرده و به‌سادگي با خویش حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي وسیع قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي بیشتراز گران‌ترين لوازمي می باشد که بسياري از افراد در ارتفاع روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين مبنا محافظت بیشتراز اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن می باشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک شیوه دلخواه و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با استفاده بیشتراز اين محصول مي‌توانيد از بند دستي يا کوله پشتي آن استفاده بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خویش حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارا هستند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خود بیشتراز يکي از آنان به کار گیری کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» میباشد و ابعادی دلخواه حفظ لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در داخل یک کدام از بیشتراز جیب‌های خود دارنده جامدادی است. این جامدادی قابلیت قطع شدن از کیف را دارد. محفظه حساس آن شامل محل حفظ لپ‌تاپ و فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مانند ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به یاری بندی چسبی در جای خود محکم میشود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارای مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارد و پدهایی در نصیب پشت خود دارد که هم بیش تر از تعریق تن می‌کاهند نیز سبب ساز می گردند کاربر بعد از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. درون جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری نیز وجود دارااست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، مداد و وسایل دیگر هستند. به این ترتیب برای یافتن این دست وسایل موردنیاز نمی باشد در محفظه بزرگ جستجو کنید. مانند بیش تر کوله پشتی‌ها گونه CITI-PRO CT03 نیز دو عدد بند رودوشی داراست که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر می باشند تهیه و تنظیم می‌شوند. چنانچه تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل نمایید از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست استفاده کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و پهنا آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در‌حالتی که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خود را در این کیف قرار بدهید می‌توانید بخش اعظمی از وسایل خود را در آن بگذارید بدون این‌که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش تولید نمایند و خوبتر هست مواظب ضربه‌های خیلی سفت باشید.
سایت کیف لپ تاپ نوع بیش تر از کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. ولی در این کوله یک کاور باران هم وجود دارد که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیش تر از خیس‌شدن لوازمتان جلوگیری کنید. در این کیف یک محفظه‌ی با اهمیت برای محافظت لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم هستند و با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی بزرگ قرار گرفته که برای دسته‌بندی و محافظت از لوازم فردی شما زیاد مطلوب خواهند بود. در یکی‌از بیش تر از �